Skip Navigation Links
Chicago'da Do繠m Nedir?
Hizmetlerimiz
Doktorumuz
Chicago Hakknda
Bize Ulan

Chicago'da Doğum Ana Paketimiz hamileğiniz ve sonrası sürenizce gerçekleşecek işlemleri detaylıca kapsamaktadır. Bütün bu Hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak sizlere en uygun hizmeti en avantajlı fiyatta sunuyoruz. Ana Paketimizin ücreti sabit olmakla beraber kapsadığı işlem ve Hizmetleri detaylıca sizing için sunmaktayız.

Ana Paketimize ek olarak arzu edeceğiniz sünnet, konaklama, araç tahsisi gibi hizmetleri de en elverişli şartlarda sizlere sunabilmekteyiz.

Ana Paket'in Kapsadığı Hizmetler
Ana paketimize dahil olan hizmetler aşağıdaki gibidir:
 • Chicago O'Hare havaalanından şirket yetkilileri ve anlaşmalı olduğumuz profesyonel limuzin şirketinin ultra lüks araçları ile uçuşunuz sonrası konaklayacağınız evinize konforlu bir şekilde ulaşımınız,

 • Eve yerleşme sonrası market alışverişi,

 • Amerikan telefon hattı (AT&T veya T-Mobile şebekelerinden alınacak) Hazır Kart'ın alınmasında refakatçilik,

 • Amerika'daki ilk akşam yemeğiniz,

 • Geldiğiniz hafta içinde açılacak Amerika banka hesabı sırasında refakatçilik,

 • Türk doktorumuz tarafından yapılacak ilk muayenenize tarafımızdan ulaşımı ve özel randevu ile sıra beklemeden kontrolünüzün tamamlanması,

 • Gebeliğiniz süresince yapılacak bütün doctor kontrolleri gene özel randevu sistemiz tarafından ayarlanması,

 • Hastane doğum masrafları, gebelik süresince hastanede veya jinekoloğumuzun özel muayenelerinde yapılacak her türlü doğum öncesi ve doğum sonrası muayane, test ve ultrason hizmetleri, (*)

 • Doğumu takriben bebeğinizin Amerikan devlet kurumlarında tamamlanacak nüfus, vatandaşlık ve pasaport işlemlerinde uzman ve tecrübeli personelimiz tarafından refakatçilik hizmeti,

 • Türk Konsolosluğunda yapılacak doğum tescil ve çifte vatandaşlık başvurusunun hazırlanması ve refakatçilik hizmeti,

 • Pasaport teslimi ve işlemlerin tamamlanmasını takriben gene yetkili ve özel şöför eşliğinde Chicago O'Hare havaalanına ulaşımınız ve check-in işlemlerinizde refakatçilik.

 • (*) Doğumunuzun sezaryen olması durumunda verilecek hizmetler ekstra ücrete tabiidir. (Hastane, doktor ameliyat ve anestezisyen ücreti ile hastanın isteğine bağlı olarak uygulanacak epidural anestezi bedelleri hakkında detaylı fiyat bilgisini ön görüşmemiz sırasında öğrenebilirsiniz.) Sunduğumuz

Sundugumuz Ek Hizmetler
Ana paketimize isteginize gore ekleyebildiginiz hizmetlerimiz asagidaki gibidir:
 • ücretsiz konaklama danışmanlık hizmeti anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile en sorunsuz şekilde halledilip size herhangi bir zorluk çıkarmadan ayarlanmaktadır.

 • Chicago'da kaldığınız süreç boyunca dilediğinize gore aylık veya günlük olarak uygun koşullarda sigortalı kiralayabileceğiniz minivan tarzı araçlarımız ile ailenizin her türlü ulaşım ihtiyacı karşılanabilir.

 
 


Sıkça Sorulan Sorular

Ana Paket nedir?
Bu paketimiz, sirketimiz tarafindan dogum surecinde size sunulan en temel servisimizdir. Ana Paket mecburi olup ek hizmetleri bu pakete ekleyebilmektesiniz.

Ev kiralamak istiyorum. Bu konuda ne gibi hizmetleriniz vardir?
Chicago sehir merkezi veya şehir dışında anlaşmalı olduğumuz kurumlar yoluyla 1 veya 2 odalı mobilyalı dairelerde konaklama imkanı sunmaktayız. Detaylı fiyat bilgisi ve ev bilgilerini sizinle olan görüşmemizde öğrenebilirsiniz.

Doğan bebeğime Türk kimliği almam mümkün mü?
Pasaport danışmanlık hizmetlerimiz içerisinde doğum sonrasında Ana Paketimizin içinde Chicago Türk Konsolosluğun'da bebeğinizin çifte vatandaşlık işlemlerinde de size danışmanlık yapmaktayız.

Amerika'ya giriste sorun yasadim ve girisime izin vermediler. Yatirdigim kaporayi geri alabilirmiyim?
ülkeye girişte olası bir red sonucu Turkiye'ye geri gönderildiğiniz taktirde ödediğiniz kapora ücreti en geç 15 gün içinde size iade edilecektir.

Sezaryen doğum olduğu taktirde paket fiyatında ne gibi değişiklik olmaktadır?
Normal doğum gerçekleşmemesi durumunda sezaryen doğuma bağlı olarak hastanede 1 gün ekstra konaklama ücreti, anestezi ve asistan doktor ücretleri ile epidural uygulanması durumunda bu işlemlerin karşılıgı Ana Pakete eklenecektir.

Amerika'ya geliş ve kalış sürecim hakkındaki önerileriniz nelerdir?
Seyahat edebilmeniz için gereken doktor raporunun en çok 7 aylık olması gerektiğini göze alarak hamileliğin en geç 27. haftasında doktor raporu alınarak Amerika'ya giriş yapmanız en uygun dönem olacaktir. 


Bu web sitesindeki bilgi ve materyaller kapsaml覺 ve ayr覺nt覺l覺 olmay覺p , CHICAGODADOGUM.COM taraf覺ndan sadece bilgi verme ama癟l覺 olarak haz覺rlanm覺t覺r. Sitedeki hi癟bir bilgi yasal dan覺manl覺k mahiyetinde alg覺lanmamal覺d覺r. T羹m 癟abalar覺m覺za kar覺n bu bilgiler tam, g羹ncel ve herhangi bir durumun artlar覺na uygulanabilir nitelikte olmayabilir. Bu nedenlerle oluabilecek hatalar ve ihmallerden dolay覺 CHICAGODADOGUM.COM herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu sitedeki bilgilere dayanarak verilebilecek yanl覺 kararlardan, tamamen karar覺 alan kii sorumludur. CHICAGODADOGUM.COM her ne ekilde olursa olsun bu siteye giri, sitenin kullan覺m覺 veya i癟eriindeki bilgiler nedeniyle oluabilecek dorudan ya da dolayl覺 kay覺p ve zararlardan dolay覺 sorumlu tutulamaz. Bu web sitesindeki karakter, resim ve grafikler en iyi 1024 x 768 piksel 癟繹z羹n羹rl羹kte g繹r羹nt羹lenebilmektedir