Skip Navigation Links
Chicago'da Do繠m Nedir?
Hizmetlerimiz
Doktorumuz
Chicago Hakknda
Bize Ulan

Amerika'da doğum kararınızda etkin olacak faktörler nelerdir?

1) Amerika'da bulunduğum süre boyunca kolaylıkla iletişim kurabileceğim, her türlü sorumu rahatça paylaşabileceğim, konusunda uzman ve bilgili bir doktor…

Amerika’nın en büyük metropollerinden biri olan Chicago şehrinde yaşayan, kendi özel muayenehanesinde, uzman kadrosuyla 10 seneyi aşkın hastalarına hizmet vermekte olan, hem Türkiye hem Amerika’da ihtisasını tamamlamış, yılda 600’den fazla doğum yaptıran, her hastasını aynı heyecanla ve ilgiyle yaklaşan Türk Doktorumuz doğum sürecinizde olabilecek her türlü soru ve isteğinizi paylaşmak üzere size beklemektedir.

2) Hamileliğim sırasında Amerika ile ilgili bilgi ve deneyim eksikliğimi kapatacak uzman bir danışmanlık servisi…

Şirketimizin yetkilileri her türlü bilgi talebinizi karşılayacak tecrübe ve bilgi ekipmanına sahiptir. Hem de sadece bir telefon ve bir kaç dakika mesafededir.

3) Amerika’daki sürecimde her türlü imkanımı karşılayabilecek güvenli ve konforlu konaklama hizmeti…

Anlaşmalı olduğumuz apartman sitelerinde bulunan modern şekilde döşenmiş mobilyalı apartmanlarda internet, kablolu tv, su, elektrik, doğal gaz faturası ödemeden konaklama imkanını en uygun fiyatlarda sunmaktayız. Apartman dairelerimiz hem doğum ve muayeneleriniz sırasında bulunacağınız hastaneye ve doktorumuzun kendi evine sadece bir kaç dakika uzaktadır.

4) Amerika’da gerçekleştireceğim doğumun maddi açıdan maliyetinin de aile bütçeme uygun olması…

Şirketimizin doctor, hastane ve laboratuvarlarla özel anlaşmaları uyarınca size en avantajlı fiyatı sunma imkanı mevcuttur. Ayrıca Türkiye’den gelecek anne adaylarımızın özel sağlık sigortalarından alacakları Doğum Tazminatı için gerekli belgeleri temin edip maliyetinizin belli miktarda düşürmesini de sağlamaktayız.


Bu web sitesindeki bilgi ve materyaller kapsaml覺 ve ayr覺nt覺l覺 olmay覺p , CHICAGODADOGUM.COM taraf覺ndan sadece bilgi verme ama癟l覺 olarak haz覺rlanm覺t覺r. Sitedeki hi癟bir bilgi yasal dan覺manl覺k mahiyetinde alg覺lanmamal覺d覺r. T羹m 癟abalar覺m覺za kar覺n bu bilgiler tam, g羹ncel ve herhangi bir durumun artlar覺na uygulanabilir nitelikte olmayabilir. Bu nedenlerle oluabilecek hatalar ve ihmallerden dolay覺 CHICAGODADOGUM.COM herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu sitedeki bilgilere dayanarak verilebilecek yanl覺 kararlardan, tamamen karar覺 alan kii sorumludur. CHICAGODADOGUM.COM her ne ekilde olursa olsun bu siteye giri, sitenin kullan覺m覺 veya i癟eriindeki bilgiler nedeniyle oluabilecek dorudan ya da dolayl覺 kay覺p ve zararlardan dolay覺 sorumlu tutulamaz. Bu web sitesindeki karakter, resim ve grafikler en iyi 1024 x 768 piksel 癟繹z羹n羹rl羹kte g繹r羹nt羹lenebilmektedir